Producenci
Misja

Nasz zespół składa się z kilku młodych osób, które na celu mają ewangelizowanie Polski poprzez odzież i dodatki o tematyce chrześcijańskiej. Pomysł na stworzenie marki POCHWALONY ciągnął się od dawna. Potrzeba było wielu dni zanim udało nam się to osiągnąć.

Pochwalony.pl ma na celu przekonać Polaków, żeby nie wstydzili się Jezusa. Chcemy przez produkcję naszej odzieży, kubków, toreb lub innych gadżetów zachęcić do pokazania społeczeństwu, co myślimy, że nie boimy się ataków ze strony ludzi przeciwnych wartościom chrześcijańskim, że potrafimy nosić na sobie znaki dotyczące naszej wiary.

Staramy się, by projekty były nowoczesne, młodzieżowe i zwięzłe. W każdy z nich dajemy 100% naszej kreatywności. Zależy nam, żebyście z radością i dumą nosili naszą odzież i dodatki.  Każdy nasz produkt jest najwyższej jakości, a nadruki nakładane z niezwykłą dokładnością i profesjonalizmem. Zależy nam, żeby Państwo nie tylko cieszyli się z wyglądu, ale też z wytrzymałości.

Mamy nadzieje, że dzięki naszej pracy wielu młodych ludzi (i nie tylko) jeszcze bardziej umocni się w wierze i będzie świadczyć jak wielki jest Bóg. 

Oprócz ewangelizacji chcemy także wspierać młodych. 

Dlatego część z dochodu naszego sklepu będziemy przekazywać na grupy przykościelne zrzeszające młodzież.

Obecnie jest to zespół muzyczny POCHWALONY o której więcej możecie się dowiedzieć na stronie FB

https://www.facebook.com/pochwalonybadz/

 

 Nadal dążymy do wdrażania coraz nowych i lepszych projektów, dlatego zapraszamy grafików lub plastyków do współpracy.

Zachęcamy do rozpowszechniania, reklamowania oraz udostępniania naszej strony. Pomoże to w rozwoju. Z góry wielkie Bóg zapłać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl